Poszukujemy osoby na stanowisko:

Performance Marketing Specialist

lub dowiedz się więcej :)

  • poszukujesz praktycznej wiedzy z zakresu online marketingu,
  • chcesz zdobywać nowe umiejętności,
  • biegle poruszasz się w Internecie,
  • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • jesteś osobą, która lubi pracować w zespole,
  • jesteś nastawiony/a na realizację celów i konsekwentny w działaniu.

  • jesteś nastawiony/a na realizację celów i konsekwentny w działaniu

    Jeżeli:

    2

    Jeżeli:

    • Przynajmniej dwa lata doświadczenia w performance marketingu/podobnym stanowisku.
    • Bardzo dobra znajomość Google Analytics oraz Google Ads oraz platform społecznościowych takich jak Facebook Ads Manager.
    • Bardzo dobra wiedza z email marketingu w tym zarówno wysyłek zewnętrznych jak i wewnętrznych.
    • Zorientowanie na wyniki.
    • Wysokie umiejętności analityczne.
    • Biegła znajomość MS Excel.
    • Język angielski poziom min. B2.
    • wspierać tworzenie i realizować kampanie e-mail marketingowe adresowane do potencjalnych klientów,
    • planować i projektować treści oraz szablony e-maili,
    • używać narzędzi przystosowanych do tworzenia elektronicznej korespondencji masowej,
    • analizować trendy rynkowe i poszukiwać nowych rozwiązań,
    • wdrażać, monitorować i ewaluować podejmowane działania wspierające sprzedaż.

    Będziesz:

    Jeżeli:

    Wymagania:

    W zamian oferujemy:

    • 3 miesięczny płatny staż, podczas którego zdobędziesz doświadczenie zawodowe w prowadzeniu działań e-mail marketingowych,
    • wsparcie merytoryczne przez doświadczony zespół, który chętnie dzieli się wiedzą,
    • poznanie tajników pracy w dziale marketingu oraz branży e-commerce,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • dogodną lokalizację w sąsiedztwie Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach,
    • referencje po zakończeniu stażu lub umowę o pracę.
    • Kompleksowe zarządzanie kampaniami performance w kanałach Social, Email, PPC oraz display.
    • Optymalizacja kampanii pod kątem eCPA oraz ROAS.
    • Skalowanie działań.
    • Współpraca z sieciami afiliacyjnymi oraz agencjami zewnętrznymi.
    • Zlecanie oraz ocena materiałów reklamowych.
    • Raportowanie wyników.

    Będziesz:

    Zakres obowiązków:

    • Umiejętność korzystania z takich narzędzi jak SalesManago, GetResponse itp.
    • Doświadczenie z pracy w sieciach afiliacyjnych lub firmach związanych z logistyką.
    • Znajomość systemów trackingowych takich jak Voluum, RedTrack, Tune itp.
    • Wiedza z zakresu projektowania prostych LP-ków.

    Mile widziane:

    • planowanie i implementacja strategii marketingowej,
    • zarządzanie kampaniami pozyskiwania użytkowników za pomocą sieci reklam,
    • optymalizacja kampanii reklamowych w ramach określonych budżetów i celów,
    • testy a/b,mierzenie efektów kampanii w postaci ROI i KPI's,
    • współpraca z partnerami reklamowymi, aby osiągnąć wyznaczone cele leadowe i przychodowe,
    • nawiązywanie współpracy z nowymi dostawcami reklam,
    • współpraca z grafikami w celu przygotowania efektywnych materiałów reklamowych,
    • realizacja kampanii mailingowych.

    • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B).
    • Rozwój w nowym projekcie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
    • Wiedza managera z 10-cio letnim stażem w performance na wyciągnięcie ręki.
    • Realny wpływ na wyniki i możliwość wdrażania własnych inicjatyw.
    • Po okresie próbnym system premiowy zależny od wyników.
    • Szkolenia online adekwatne do stanowiska pracy.
    • Benefity: ubezpieczenie na życie, karta sportowa OK system lub Multisport, prywatna opieka medyczna, imprezy integracyjne w miarę możliwości do panującej sytuacji w kraju.
    • Praca w systemie hybrydowym (biuro + home office).
    • Przyjazne miejsce pracy spełniające wymagania określone przez sanepid, a do tego firmowy parking, miejsce do pracy stojącej, chillout room.
    • Niekorporacyjną atmosferę w pracy: mówimy do wszystkich na „Ty” (do szefa też) i mamy elastyczne godziny pracy od 08:00 do 18:00
    • Dogodną lokalizację w sąsiedztwie UE Katowice

    Oferujemy:

    Na rynku działamy już od 2007 roku realizując własne projekty

    z zakresu e-commerce oraz logistyki.

    Współpracujemy z największymi firmami na świecie

    i codziennie nadajemy tysiące przesyłek do ponad 190 krajów.

    Pracujemy w ramach Lean Managementu

    i stawiamy na nieustanny rozwój naszego zespołu

    Ponadto oferujemy:

    pracę w dobrze zorganizowanym

    zespole w frameworku Scrum

    możliwość rozwoju i poznawanie

    nowych narzędzi

    dogodny dojazd i lokalizację

    karty OK System / Multisport

    prywatną opiekę medyczną,

    ubezpieczenie na życie

    wspólne imprezy integracyjne,

    wyjazdy i drużynowe zmagania sportowe

    umowę o pracę lub B2B

    lekcje języka angielskiego w firmie

    dla chętnych

    elastyczne godziny pracy

    Wypełnij formularz i dołącz do zespołu!

    Oddzwonimy i zaprosimy Cię na rozmowę.

    Wybierz...
    Wybierz...